Doradca Klienta - Fakturzysta/ka

 Miejsce pracy Kraków

Zakres obowiązków:
  • obsługa telefoniczna klientów - przyjmowanie zamówień
  • przyjmowanie zamówień drogą elektroniczną
  • wprowadzanie zamówień, oraz faktur zakupowych do systemu sprzedaży
  • kontrola obiegu dokumentacji handlowej
  • sporządzanie bieżącej wewnętrznej dokumentacji
  • współpraca z Przedstawicielami Handlowymi

Wymagania:
  • wykształcenie min. średnie
  • biegła znajomość branży artykułów biurowych
  • znajomość obsługi komputera (Word, Excel)
  • wysokie zdolności komunikacyjne
  • obowiązkowość i zorientowanie na cel
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • znajomość programu Comarch FPP - mile widziana
  • doświadczenie na podobnym stanowisku - będzie mile  widziane
Oferujemy:
  • szkolenie wstępne
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę od poniedziałku do piątku w godz. 8:30-16:30 (wolne wszystkie weekendy)
  • pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • dobrą atmosferę, nowoczesne i przyjazne środowisko pracy
CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny prosimy przesyłać na adres e-mail: rekrutacja@euroffice.biz.pl . W temacie wiadomości prosimy wpisać nazwę stanowiska pracy. Gwarantujemy poufność. Odpowiadamy jedynie na wybrane aplikacje.

  • pelikan
  • trodat
  • brother
  • herlitz
  • printe
  • maped
  • tesa
  • pelikan
  • trodat
  • brother
  • herlitz
  • printe
  • maped
  • tesa