Pulsoksymetr na palcowy z LCD Oximeter PULSOMETR

Więcej widoków

Pulsoksymetr na palcowy z LCD Oximeter PULSOMETR

dostepny

promocja

Indeks katalogowy: xq 0021429
Producent: Nie
Waga: 0.0kg
EAN: 5907625568036
Stawka Vat: 23%
Jednostka opakowania: szt.
Stan: 30

Dostępność: w magazynie

netto 29,99 zł brutto 36,89 zł
Pulsoksymetr to małe, poręczne i lekkie urządzenie, które pozwoli Ci nie tylko na zmierzenie tętna, ale również sprawdzenie wysycenia krwi tlene! Bądź świadomy własnego zdrowia - wybierz pulsoksymetr napalcowy i kontroluj swoje wyniki!

Urządzenie przeznaczone jest dla dzieci od 4 roku życia (ze względu na wielkość palca- minimum 1 cm grubości) oraz dorosłych.

Dzięki temu, że urządzenie jest nieskomplikowane sprawdzi się nie tylko w przychodniach i szpitalach, ale także w każdym domu na użytek indywidualny.

Pulsoksymetr medyczny napalcowy Pulsometr marki eNitro posiada duży i kolorowy wyświetlacz OLED. Zapewniamy, że urządzenie jest profesjonalne, a jednocześnie proste w użyciu! Możesz sam ustawiać jasność ekranu. A żeby dokonać pomiaru wystarczy jeden przycisk! Osoby w podeszłym wieku również bez problemu poradzą sobie z używaniem urządzenia.

Specyfikacja techniczna:

Kolorowy jasny wyświetlacz OLED Wskaźnik poziomu baterii Zasilanie bateryjne - 2 baterie AAA 1.5V (brak w zestawie)Automatyczne wyłączanie po 5 sekundach bezczynnośc i Pobór prądu <25mAWymiary urządzenia: 6 x 3,5 x 3 cm Wysoka dokładność pomiaru nawet w warunkach mocnego oświetlenia - odchylenie pomiaru poniżej 1%Dokładność pomiaru natlenienia to 2%Przeznaczony dla dzieci (od 4 rż.) i dorosłych!

Co musisz wiedzieć?

Saturacja to stopień wysycenia tlenem krwi tętniczej i oznaczona jest jako SaO2. Wartość podawana jest w procentach, a jej prawidłowy wynik mieści się w granicach 95-98%. Wyjątek stanowi grupa osób po 70 rż., gdzie prawidłowa wartość wynosi 94-98%.

Indeks perfuzji (PI) pokazywany jest w procentach oraz określa przepływ krwi obwodowej.

Prawidłowe tętno (puls) mieści się w przedziale od 60 do 100 uderzeń serca na minutę. Określone jest symbolem PRbpm.

Najważniejsze zalety:

Nieinwazyjny Prosty w użyciu - wystarczy, że naciśniesz jeden przycisk i wykonujesz pomiar SaO2, PI oraz PRbpm! Szybki wynik - dokładny pomiar wykonuje się w 7 sekund! Kolorowy wyświetlacz OLED

Sprawdzi się dla osób:

Z zaburzeniami oddychania i astmatyków Anemików ćwiczących w klubach fitness oraz sportowców!Z problemami układu krążeniowego W nagłych przypadkach niedotlenienia organizmu, dużym ubytku krwi chcących być świadomym własnego zdrowia i ciała!
Opis produktu

Szczegóły

Pulsoksymetr to małe, poręczne i lekkie urządzenie, które pozwoli Ci nie tylko na zmierzenie tętna, ale również sprawdzenie wysycenia krwi tlene! Bądź świadomy własnego zdrowia - wybierz pulsoksymetr napalcowy i kontroluj swoje wyniki! Urządzenie przeznaczone jest dla dzieci od 4 roku życia (ze względu na wielkość palca- minimum 1 cm grubości) oraz dorosłych. Dzięki temu, że urządzenie jest nieskomplikowane sprawdzi się nie tylko w przychodniach i szpitalach, ale także w każdym domu na użytek indywidualny. Pulsoksymetr medyczny napalcowy Pulsometr marki eNitro posiada duży i kolorowy wyświetlacz OLED. Zapewniamy, że urządzenie jest profesjonalne, a jednocześnie proste w użyciu! Możesz sam ustawiać jasność ekranu. A żeby dokonać pomiaru wystarczy jeden przycisk! Osoby w podeszłym wieku również bez problemu poradzą sobie z używaniem urządzenia. Specyfikacja techniczna: Kolorowy jasny wyświetlacz OLEDWskaźnik poziomu bateriiZasilanie bateryjne - 2 baterie AAA 1.5V (brak w zestawie)Automatyczne wyłączanie po 5 sekundach bezczynnościPobór prądu <25mAWymiary urządzenia: 6 x 3,5 x 3 cmWysoka dokładność pomiaru nawet w warunkach mocnego oświetlenia - odchylenie pomiaru poniżej 1%Dokładność pomiaru natlenienia to 2%Przeznaczony dla dzieci (od 4 rż.) i dorosłych! Co musisz wiedzieć? Saturacja to stopień wysycenia tlenem krwi tętniczej i oznaczona jest jako SaO2. Wartość podawana jest w procentach, a jej prawidłowy wynik mieści się w granicach 95-98%. Wyjątek stanowi grupa osób po 70 rż., gdzie prawidłowa wartość wynosi 94-98%. Indeks perfuzji (PI) pokazywany jest w procentach oraz określa przepływ krwi obwodowej. Prawidłowe tętno (puls) mieści się w przedziale od 60 do 100 uderzeń serca na minutę. Określone jest symbolem PRbpm. Najważniejsze zalety: Nieinwazyjny Prosty w użyciu - wystarczy, że naciśniesz jeden przycisk i wykonujesz pomiar SaO2, PI oraz PRbpm! Szybki wynik - dokładny pomiar wykonuje się w 7 sekund! Kolorowy wyświetlacz OLED Sprawdzi się dla osób: Z zaburzeniami oddychania i astmatyków Anemików ćwiczących w klubach fitness oraz sportowców!Z problemami układu krążeniowego W nagłych przypadkach niedotlenienia organizmu, dużym ubytku krwi chcących być świadomym własnego zdrowia i ciała!
Masz pytania? Zapytaj nas o ten podukt
12 421 37 94
Napisz do nas
Bezpłatny katalog 2020 Ponad 8000 produktów w naszym
nowym katalogu
Zamów lub pobierz swój katalog
Masz problem z wyborem?
Skorzystaj z pomocy naszego
konsultanta
Skorzystaj z pomocy Jak zamówić?
  • tesa
  • pelikan
  • trodat
  • brother
  • herlitz
  • printe
  • maped
Znajdź toner do swojej drukarki